PaslaugosTeikiamos bendrosios socialinės paslaugos

https://lakstingalosnamai.lt/wp-content/uploads/2021/01/20151007_153743_resized.jpg

Teikiamos bendrosios socialinės paslaugos: informavimo, konsultavimo, tarpininkavimo ir atstovavimo. Informavimas: reikalingos informacijos apie socialinę pagalbą suteikimas asmeniui (šeimai). Konsultavimas: probleminės situacijos analizė kartu su asmeniu (ir/ar artimaisiais, siekiant surasti veiksmingų problemos sprendimo būdų pagal kompetenciją. Sąlygų sudarymas asmeniui konsultuotis su įvairiais Įstaigos ir kitų institucijų specialistais. Tarpininkavimas: pagalbos asmeniui (šeimai) suteikimas sprendžiant įvairias asmens (šeimos)...

Teikiamos bendrosios socialinės paslaugos:

    • informavimo,
    • konsultavimo,
    • tarpininkavimo ir atstovavimo.

Informavimas: reikalingos informacijos apie socialinę pagalbą suteikimas asmeniui (šeimai).

Konsultavimas: probleminės situacijos analizė kartu su asmeniu (ir/ar artimaisiais, siekiant surasti veiksmingų problemos sprendimo būdų pagal kompetenciją. Sąlygų sudarymas asmeniui konsultuotis su įvairiais Įstaigos ir kitų institucijų specialistais.

Tarpininkavimas: pagalbos asmeniui (šeimai) suteikimas sprendžiant įvairias asmens (šeimos) problemas (teisines, sveikatos, ūkines, buitines), tvarkant dokumentus, užrašant pas specialistus, tarpininkaujant tarp asmens (šeimos) ir jo aplinkos (kitų institucijų, specialistų, asmenų).

Atstovavimas: valstybinių šalpos išmokų bei išmokų paslaugų gavėjams, numatytų Lietuvos Respublikos valstybinių šalpos išmokų ir Lietuvos respublikos išmokų paslaugų gavėjams įstatymais dokumentų rengimas ir apskaita. Įstaigos atstovavimas ginant paslaugų gavėjų teises ir jų interesus teismuose ir kitose administracinėse Įstaigose.

Rekvizitai

BĮ „Vilniaus Lakštingalos namai“
Įmonės kodas 191738761
Sąskaitos Nr. LT28 4010 0424 0399 2879
Paramos sąskaitos Nr. LT42 7044 0600 0621 8109