NaujienosŠventė „Po saulelę, į širdelę”, Skirta tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti

2023 m. birželio 1d

Birželio 1 diena- Tarptautinė Vaikų gynimo diena. Šiai dienai paminėti buvo skirta Vilniaus Lakštingalos namai, Verkių mokyklos- daugiafunkcinis centro, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos ir socialinių partnerių šventė „Po saulelę- į širdelę”.
Jau 70 metų vasara prasideda gražia ir labai reikšminga švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. 1949 metais Tarptautinės moterų federacijos sesijoje buvo įteisinta Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena, o pirmą kartą ji paminėta 1950 metais. Tarptautinė vaikų gynimo diena – tai priminimas pasaulio visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises bei vaikų orumą ir vertingumą. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę. Tokioje visuomenėje vaikų balsas turi būti išgirstas ir į jį rimtai reaguojama.
Kaskart, organizuojant šventę Vilniuje, stengiamasi suteikti kuo daugiau džiaugsmo vaikams. Šiais metais šventė persikelia į naują erdvę- Balio Dvariono dešimtmetę muzikos mokyklą, kurios kolektyvai atliks meninę programą. Vaikams nepamirštamus įspūdžius dovanos Gyvi žaislai animatoriai bei būda.collective cirko artistai.

Šventėje dalyvavo:
Vilniaus Verkių mokykla -daugiafunkcinis centras
Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla
„Vilniaus Lakštingalos namai“
Vilniaus specialioji mokykla „Atgaja“
Lenkų dainų ir šokių meno ansamblis ,,Wilia”
Alytaus Dzūkijos mokykla
Kolektyvas būda.collective (Šiuolaikinio cirko asociacija)
„Gyvi žaislai” animatoriai ir aktoriai

Dėkojame šventės vedėjui Vytautui Bertašiui ir Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklai už svetingą priėmimą.

Rekvizitai

BĮ „Vilniaus Lakštingalos namai“
Įmonės kodas 191738761
Sąskaitos Nr. LT28 4010 0424 0399 2879
Paramos sąskaitos Nr. LT42 7044 0600 0621 8109